Політика конфіденційності

Команда ІННЕКС КОМПАНІ переймається безпекою даних своїх відвідувачів. Тому ми склали цю Політику конфіденційності. Ця Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) діє за всією інформацією, яку сайт, розташований за адресою www.address.in.ua, може отримати про Користувача під час використання сайту.

 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
  1. «Адміністрація сайту» – уповноважені співробітники компанії, що займаються організацією та обробляють персональні дані, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії або операції, що здійснюються з персональними даними.
  2. “Персональні дані” – будь-яка інформація, що стосується прямо або опосередковано певної або фізичної особи (суб’єкта персональних даних).
  3. “Обробка персональних даних” – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів із персональними даними, включно зі збором, записом, систематизацією, накопиченням, зберіганням, уточненням (оновленням, зміною), вилученням, використанням, передачею (поширенням, наданням, доступом), знеособленням, блокуванням, видаленням, знищенням персональних даних.
  4. “Конфіденційність персональних даних” – обов’язкова для дотримання Адміністратором або іншою особою, яка отримала доступ до персональних даних, вимога не допускати їх розповсюдження без згоди суб’єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.
  5. «Користувач сайту http://www.address.in.ua/» – особа, яка має доступ до Сайту через мережу Інтернет і використовує Сайт.
  6. IP-адреса – унікальна мережева адреса вузла в комп’ютерній мережі, побудованій за протоколом IP.
 • ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  1. Використання Користувачем сайту http://www.address.in.ua/ означає згоду із цією Політикою конфіденційності й умовами обробки персональних даних Користувача.
  2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту компанії.
  3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до сайту http://www.address.in.ua/. Компанія не контролює та не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.
  4. Адміністрація сайту не перевіряє справжність персональних даних, які надає Користувач сайту.
 • ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
  1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Адміністрації сайту щодо нерозголошення й забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних і знеособлених даних, які Користувач залишає на Сайті.
  2. Персональні дані, дозволені для обробки в межах цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем через заповнення форми на сайті та містять таку інформацію:
   1. ім’я Користувача;
   2. контактний телефон Користувача;
   3. адресу електронної пошти (e-mail) Користувача.
  3. Також на сайті відбувається збір та обробка знеособлених даних про відвідувачів (зокрема файлів cookie) за допомогою сервісів інтернет-статистики (Google Analytics тощо), якщо це дозволено в налаштуваннях браузера Користувача (включено збереження файлів cookie) та/або використання технології JavaScript.
 • МЕТА ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА
  1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати для:
   1. Ідентифікації Користувача, який залишив заявку на сайті для консультування дистанційним способом.
   2. Надання Користувачеві доступу до освітніх ресурсів сайту.
   3. Установлення з Користувачем зворотного зв’язку, включно з надсиланням сповіщень, запитів щодо консультацій та участі у відкритих заходах, надання послуг, обробки запитів і заявок від Користувача.
   4. Підтвердження справжності й вичерпності персональних даних, наданих Користувачем.
   5. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки в разі виникнення проблем, пов’язаних із консультацією.
   6. Надання Користувачеві за згодою спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та іншої інформації. Користувач завжди може відмовитися від отримання інформаційних повідомлень, надіславши Адміністрації сайту лист на адресу електронної пошти «office@address.in.ua» із позначкою «Відмова від повідомлень про нові продукти, послуги та спеціальні пропозиції».
   7. Знеособлені дані користувачів, які збираються за допомогою сервісів інтернет-статистики, слугують для збору інформації про дії користувачів на сайті, покращення якості сайту та його змісту.
 • СПОСОБИ Й ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
  1. Обробка персональних даних Користувача провадиться без обмеження терміну будь-яким законним способом на території України, зокрема в інформаційних системах персональних даних із використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.
  2. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
  3. Персональні дані Користувача можуть бути передані третім особам лише в разі виконання чинного законодавства на запит органів державної влади, на підставах і в порядку, встановленому законодавством України.
  4. У разі втрати або розголошення персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних, а також вживає всіх можливих заходів щодо запобігання наслідкам, спричиненим втратою або розголошенням персональних даних Користувача.
 • ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН
  1. Користувач зобов’язаний:
   1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для здійснення контакту з питань консультування.
   2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни цієї інформації.
  2. Адміністрація сайту зобов’язана:
   1. Використовувати отриману інформацію виключно з метою, зазначеною в пункті 4 цієї Політики конфіденційності.
   2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в секреті, не розголошувати без попереднього дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами персональних даних Користувача, що передаються, за винятком пп. 5.3. цієї Політики Конфіденційності.
   3. Вживати запобіжні заходи для захисту конфіденційності персональних даних Користувача відповідно до порядку, який зазвичай використовується для захисту такої інформації в існуючому діловому обороті.
   4. Здійснити блокування персональних даних, що належать відповідному Користувачу, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
  1. Адміністрація сайту, яка не виконала своїх зобов’язань, несе відповідальність за шкоду, заподіяну Користувачем через неправомірне використання персональних даних відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п.п. 5.2. і 7.2. цієї Політики Конфіденційності.
  2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальності, якщо ця конфіденційна інформація:
   1. Стала суспільним надбанням до її втрати чи розголошення.
   2. Була одержана від третьої сторони до отримання Адміністрацією сайту.
   3. Була розголошена за згодою Користувача.
 • ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
  1. До звернення до суду з позовом щодо спорів, що виникають із відносин між Користувачем сайту й Адміністрацією сайту, є обов’язковим подання претензії (письмової пропозиції щодо добровільного врегулювання спору).
  2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів від дня отримання претензії письмово повідомляє заявнику претензії про результати розгляду претензії.
  3. У разі недосягнення угоди спір буде передано на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.
  4. До цієї політики конфіденційності й відносин між Користувачем та Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.
 • ДОДАТКОВІ УМОВИ
  1. Адміністрація сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.
  2. Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення на Сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.
  3. Чинна Політика конфіденційності розміщена на сторінці http://www.address.in.ua/.


 • +38 (067) 419 04 79